Citrus a zázvor - tuhý šampón

139,00 Kč
S DPH

Tuhý šampón citrus a zázvor je vhodný pro mastnější vlasy a vlasy trpící vypadáváním. Posiluje vlasy, podporuje jejich růst, zabraňuje vypadávání a maštění vlasů. Je vhodný i pro vlasy potýkající se s lupy.

Počet
K dispozici

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Citrus je v šampónu zastoupen limetkovým esenciálním olejem, který má vynikající antibakteriální účinky. Je velmi vhodný pro mastnější pokožku hlavy a vlasy. Pomáhá stahovat póry a tím zamezuje nadměrnému uvolňování mazu. Dokáže účinně nahradit kondicionér.

Zázvor je šampónu obsažen ve formě mletého prášku. Obsahuje značné množství vitamínů a minerálů, jako je hořčík, vápník, sodík, draslík, křemík či železo. Podporuje rychlejší růst vlasů a zastavuje jejich vypadávání. Je ideální pro boj s lupy. Posiluje slabé a jemné vlasy. Má vysoké antiseptické účinky a je vhodný pro pokožku trpící ekzémy či vyrážkami.

Heřmánek je v šampónu použit v podobě květové vody. Má uklidňující, protizánětlivé, čistící a regenerační vlastnosti. Je protialergenní, analergický a hojivý. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku hlavy. Napomáhá k regeneraci, zklidnění a posílení vlasové pokožky a vlasů. Snižuje tvorbu lupů, mastnotu vlasů, dodává vlasům lesk, zářivou a jasnou barvu. Je velmi vhodný pro přirozeně světlé nebo uměle zesvětlené vlasy, kterým dodává krásné zlaté odlesky. Dodává vlasům požadovaný objem.

Složení: laurylsulfoacetát sodný (SLSA), cocoyl isethionát sodný (SCI), perlastan, heřmánková květová voda, BIO palmojádrový olej, jojobový olej, arganový olej BIO, limetkový esenciální olej, křemelina, sušený mletý zázvor, panthenol 75%, laktát sodný

Hmotnost: cca 50g

3348148
3 ks
Komentáře (0)