Malinový šampón 250ml

249,00 Kč
S DPH

Tekutý malinový šampón vyživuje vlasy již od kořínků a brání tak jejich vypadávání. Díky obsahu ovesného proteinu budou vlasy vyživené a pokožka hlavy dostatečně hydratovaná.

Počet
Vyprodáno

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Maliny jsou velmi silnými antioxidanty, obsahují vitamíny B7, C a K, řadu minerálů jako fosfor, draslík, hořčík, vápník a vlákninu, díky čemuž vyživuje vlasy již od kořínků. Čistí a zpevňují pokožku hlavy i vlasy. Pomáhají hojit podráždění pokožky. Účinně bojují proti vypadávání vlasů.

ako součást šampónu je použit ovesný protein, který zlepšuje elasticitu pokožky a vlasů, vyživuje vlasy a hydratuje pokožku hlavy. Zklidňuje suchou či podrážděnou pokožku. Působí, jako zpevňující a ochranné činidlo. Dodává vlasům tvar, sílu a pružnost. Díky němu je šampón vhodný také pro jemné, poškozené, suché, kudrnaté či barvené vlasy.

Složení: voda, decyl glukosid, lauryl betaine, NaCl (sůl), xantamová guma, fenoxyethanol, šťáva z listů aloe vera, kyselina citrónová, kyselina benzoová, kyselina dehydrooctová, ovesný protein, malinová vonná esence

3348063
Komentáře (0)