Zelený čaj - šampón 250ml

249,00 Kč
S DPH

Tekutý šampón se zeleným čajem, díky obsahu ovesného proteinu a zeleného čaje, vlasy vyživuje již od kořínků a brání jejich vypadávání. Hydratuje pokožku hlavy a regeneruje ji.

Počet
Vyprodáno

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Zelený čaj obsahuje velké množství antioxidantů, enzymů, aminokyselin a dalších tělu i vlasům prospěšných látek, jako je vitamin B, draslík či hořčík. Napomáhá uzdravení pokožky hlavy, odstraňování toxinů z kůže a podporuje kožní elasticitu. Zelený čaj vyživuje vlasy již od kořínků a pomáhá zabránit jejich vypadávání.

Jako součást šampónu je použit ovesný protein, který zlepšuje elasticitu pokožky a vlasů, vyživuje vlasy a hydratuje pokožku hlavy. Zklidňuje suchou či podrážděnou pokožku. Působí, jako zpevňující a ochranné činidlo. Dodává vlasům tvar, sílu a pružnost. Díky němu je šampón vhodný také pro jemné, poškozené, suché, kudrnaté či barvené vlasy.

Složení: voda, decyl glukosid, lauryl betaine, NaCl (sůl), xantamová guma, fenoxyethanol, šťáva z listů aloe vera, kyselina citrónová, kyselina benzoová, kyselina dehydrooctová, ovesný protein, vonná esence zelený čaj

3348064
Komentáře (0)