Medový šampón pro hydrataci a výživu 250ml

269,00 Kč
S DPH

Tekutý medový šampón pro hydrataci a výživu obsahuje řadu vitamínů a minerálů, díky nim a také díky obsahu ovesného proteinu budou vlasy vyživené a pokožka hlavy dostatečně hydratovaná. Panthenol dodává vlasům pevnost. Je vhodný pro suché a málo vyživené vlasy.

Počet
Vyprodáno

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Med obsahuje celou řadu tělu i vlasům prospěšných látek jako bílkoviny, aminokyseliny, enzymy, vitamíny A, B, C, D, E a K, minerály jako vápník, draslík, fosfor, hořčík či železo. Díky všem těmto látkám vlasy krásně vyživí. Má vynikající hydratační a antiseptické účinky. Zklidňuje podrážděnou kůži hlavy. Pomáhá při regeneraci vlasů. Je ideální pro suché a málo vyživené vlasy.

Jako součást šampónu je použit ovesný protein, který zlepšuje elasticitu pokožky a vlasů, vyživuje vlasy a hydratuje pokožku hlavy. Zklidňuje suchou či podrážděnou pokožku. Působí, jako zpevňující a ochranné činidlo. Dodává vlasům tvar, sílu a pružnost. Díky němu je šampón vhodný také pro jemné, poškozené, suché, kudrnaté či barvené vlasy.

Šampón také obsahuje panthenol, který je přírodní formou vitaminu B5. Díky němu zůstanou vlasy krásné, lesklé a ohebné. Zlepšuje elasticitu vlasů, zpevňuje je a podporuje jejich hydrataci. Chrání vlasy před mechanickým poškozením a zlepšuje jejich odolnost vůči škodlivým vlivům, jako je fénování či ondulace. Je vhodný pro slabé, lámavé a třepící se vlasy.

Složení: voda, decyl glukosid, lauryl betaine, NaCl (sůl), xantamová guma, fenoxyethanol, šťáva z listů aloe vera, kyselina citrónová, kyselina benzoová, kyselina dehydrooctová, ovesný protein, panthenol provitamin B5 75%, medová vonná esence

3348068
Komentáře (0)