Mýdlo zelený čaj s chlorellou 250ml

269,00 Kč
S DPH

Tekuté mýdlo se zeleným čajem a chlorellou napomáhá proti stárnutí pokožky, pomáhá s regenerací pokožky a dodává jí potřebné vitamíny a minerály.

Počet
Vyprodáno

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Zelený čaj obsahuje velké množství antioxidantů, enzymů, aminokyselin a dalších tělu prospěšných látek, jako je vitamin B, draslík či hořčík. Napomáhá uzdravení pokožky, odstraňování toxinů z kůže, zmatňujě jizvy a podporuje kožní elasticitu, a tím bojuje proti jejímu stárnutí.

Chlorella je sladkovodní řasa, která obsahuje velké množství chlorofylu, bílkovin, esenciálních aminokyselin, minerálů jako je železo, hořčík, zinek, jód či vápník, řadu vitámínů, A, C, B či E. Má vynikající antioxidační účinky. Chrání pokožku před předčasnými známkami stárnutí. Je vhodná i pro osoby, které podstoupili léčebný zákrok jakýmkoli zářením, nebo pro osoby s problematickou pokožkou s různými typy onemocnění či popáleninami.

Složení: voda, oleát draselný (ze slunečnicového oleje), cocoát draselný (z kokosového oleje), glycerol, citrát draselný, kyselina citrónová, chlorella sušená mletá, vonná esence zelný čaj

Před použitím je nutné mýdlo protřepat, kvůli případným usazeninám.

3348154
Komentáře (0)