Medová šumivka do koupele

69,00 Kč
S DPH

Medová šumivka do koupele je vhodná pro celkové omlazení organismu, při potížích s plísněmi a ekzémy. Med zklidňuje podrážděnou pokožku, pomáhá při regeneraci a působí příznivě proti stárnutí.

Počet
K dispozici

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Jedlá soda spolu s kyselinou citrónovou zajišťuje nejen šumivost, ale mají také pozitivní vliv na omlazení organismu. Zbavují tělo mastnoty, potu, odumřelé kůže a nežádoucích pachů. Napomáhají také v boji s celulitidou, vráskami, bolestí kloubů či revmatismem. Vhodné jsou i pro použití na problematickou pokožku, trpící například plísněmi, zejména pak plísněmi nehtů. Ženám napomáhají s léčbou vaginální mykózy.

Epsomská sůl obsahuje velké množství minerálů, především hořčíku a síry. V podobě koupele pomáhá snížit zadržování vody v těle a nadýmání břicha. Díky obsahu síranů má také značné detoxikační účinky, což jí činí vhodnou například pro koupel při kocovině. Zklidňuje bolesti nohou, snižuje otoky, odstraňuje pachy a zjemňuje suchou pokožku.

Kakaové máslo činí šumivky vhodnými pro suché a citlivé typy pokožky. Zklidňuje, zjemňuje a hydratuje pokožku.

Med je zde zastoupen jak ve formě medového prášku, tak medové vonné esence. Med obsahuje celou řadu tělu prospěšných látek jako bílkoviny, aminokyseliny, enzymy, vitamíny A, B, C, D, E a K, minerály jako vápník, draslík, fosfor, hořčík či železo. Díky všem těmto látkám má vynikající hydratační a antiseptické účinky. Funguje také jako antioxidant, pomáhá s odstraněním odumřelé kůže, zklidňuje podrážděnou kůži a působí příznivě také na pleť trpící akné. Pomáhá při regeneraci jizev a zesvětlování pigmentových skvrn. Má příznivé účinky proti stárnutí pleti.

Složení: jedlá soda, kyselina citrónová, epsomská sůl, polysorbat 80, kakaové máslo, prášek z medu, medová vonná esence

Cena za jeden kus.

3347769
3 ks
Komentáře (0)