Jahodová šumivka do koupele

89,00 Kč
S DPH

Jahodová šumivka do koupele je vhodná pro celkové omlazení organismu, při potížích s plísněmi a ekzémy. Jahody přispívají v vyhlazení pokožky a zachování její elasticity.

Počet
Vyprodáno

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Jedlá soda spolu s kyselinou citrónovou zajišťuje nejen šumivost, ale mají také pozitivní vliv na omlazení organismu. Zbavují tělo mastnoty, potu, odumřelé kůže a nežádoucích pachů. Napomáhají také v boji s celulitidou, vráskami, bolestí kloubů či revmatismem. Vhodné jsou i pro použití na problematickou pokožku, trpící například plísněmi, zejména pak plísněmi nehtů. Ženám napomáhají s léčbou vaginální mykózy.

Epsomská sůl obsahuje velké množství minerálů, především hořčíku a síry. V podobě koupele pomáhá snížit zadržování vody v těle a nadýmání břicha.Díky obsahu síranů má také značné detoxikační účinky, což jí činí vhodnou například pro koupel při kocovině. Zklidňuje bolesti nohou, snižuje otoky, odstraňuje pachy a zjemňuje suchou pokožku.

Kakaové máslo činí šumivky vhodnými pro suché a citlivé typy pokožky. Zklidňuje, zjemňuje a hydratuje pokožku.

Jahody obsahují vysoké množství vitamínů, zejména skupiny C a B a minerálů (draslík, hořčík, vápník, železo, mangan), ale také množství antioxidantů. Přispívají k léčbě akné a vyhlazení vrásek, neboť zachovávají elasticitu kůže a zpevňují ji.

Složení: jedlá soda, kyselina citrónová, epsomská sůl, polysorbat 80, kakaové máslo, vonná esence creamy strawberry, extrakt z červené řepy

Cena za jeden kus.

3347801
Komentáře (0)