Levandulová šumivka do koupele

89,00 Kč
S DPH

Levnandulová šumivka do koupele je vhodná pro celkové omlazení organismu, při potížích s plísněmi a ekzémy. Levandule pomáhá tělu relaxovat, působí protizánětlivě a je vhodná k regeneraci pokožky.

Počet
Poslední kus skladem

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Jedlá soda spolu s kyselinou citrónovou zajišťuje nejen šumivost, ale mají také pozitivní vliv na omlazení organismu. Zbavují tělo mastnoty, potu, odumřelé kůže a nežádoucích pachů. Napomáhají také v boji s celulitidou, vráskami, bolestí kloubů či revmatismem. Vhodné jsou i pro použití na problematickou pokožku, trpící například plísněmi, zejména pak plísněmi nehtů. Ženám napomáhají s léčbou vaginální mykózy.

Epsomská sůl obsahuje velké množství minerálů, především hořčíku a síry. V podobě koupele pomáhá snížit zadržování vody v těle a nadýmání břicha.Díky obsahu síranů má také značné detoxikační účinky, což jí činí vhodnou například pro koupel při kocovině. Zklidňuje bolesti nohou, snižuje otoky, odstraňuje pachy a zjemňuje suchou pokožku.

Kakaové máslo činí šumivky vhodnými pro suché a citlivé typy pokožky. Zklidňuje, zjemňuje a hydratuje pokožku.

Levandule má zklidňující účinky, které napomáhají tělu relaxovat, ale také zklidnit alergické reakce a podrážděnou pokožku. Působí antisepticky a protizánětlivě. Je vhodná pro všechny typy pleti, má regenerační účinky a je tak vhodná i pro starší pleť.

Složení: jedlá soda, kyselina citrónová, epsomská sůl, polysorbat 80, kakaové máslo, levandulová silice, sušené květy levandule, ostaplast fialový B (barva do kosmetiky)

Cena za jeden kus.

3347805
1 ks
Komentáře (0)