Lesní šumivka do koupele

89,00 Kč
S DPH

Lesní šumivka do koupele je vhodná pro celkové omlazení organismu, při potížích s plísněmi a ekzémy. Směs lesních esenciálních olejů pomáhá hubit bakterie a napomáhá proti celulitidě.

Počet
Poslední kus skladem

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Jedlá soda spolu s kyselinou citrónovou zajišťuje nejen šumivost, ale mají také pozitivní vliv na omlazení organismu. Zbavují tělo mastnoty, potu, odumřelé kůže a nežádoucích pachů. Napomáhají také v boji s celulitidou, vráskami, bolestí kloubů či revmatismem. Vhodné jsou i pro použití na problematickou pokožku, trpící například plísněmi, zejména pak plísněmi nehtů. Ženám napomáhají s léčbou vaginální mykózy.

Epsomská sůl obsahuje velké množství minerálů, především hořčíku a síry. V podobě koupele pomáhá snížit zadržování vody v těle a nadýmání břicha. Díky obsahu síranů má také značné detoxikační účinky, což jí činí vhodnou například pro koupel při kocovině. Zklidňuje bolesti nohou, snižuje otoky, odstraňuje pachy a zjemňuje suchou pokožku.

Kakaové máslo činí šumivky vhodnými pro suché a citlivé typy pokožky. Zklidňuje, zjemňuje a hydratuje pokožku.

Lesní vůně je směsí eucalyptové silice a esenciálních olejů z borovice a cypřiše. Eucalyptus je vhodný zejména pro mastnou a unavenou pleť. Působí hojivě, má protizánětlivé, antibakteriální, dezodorační a protiinfekční účinky. Pomáhá při boji s revmatismem a kožními nemocemi jako jsou plísně, kvasinky, infekce nebo akné. Borovice obsahuje vitamíny A a C, které napomáhají chránit pokožku před oxidačním stresem. Působí jako antimykotikum a napomáhá hubit bakterie. Je vhodná pro problematickou pleť trpící plísněmi, lupénkou, ekzémy a akné. Cypřiš má silné dezinfekční účinky. Napomáhá v boji proti celulitidě. Urychluje hojení a napomáhá proti mykózám.

Složení: jedlá soda, kyselina citrónová, epsomská sůl, polysorbat 80, kakaové máslo, silice eucalyptus, esenciální olej borovice, esenciální olej cypřiš, sušený špenát prášek

Cena za jeden kus.

3347808
2 ks
Komentáře (0)