Podzimní šumivka do koupele

79,00 Kč
S DPH

Podzimní šumivka do koupele je vhodná pro celkové omlazení organismu, při potížích s plísněmi a ekzémy. Teplé koření tělo krásně prohřeje a pomůže s bolestí kloubů.

Počet
Vyprodáno

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Jedlá soda spolu s kyselinou citrónovou zajišťuje nejen šumivost, ale mají také pozitivní vliv na omlazení organismu. Zbavují tělo mastnoty, potu, odumřelé kůže a nežádoucích pachů. Napomáhají také v boji s celulitidou, vráskami, bolestí kloubů či revmatismem. Vhodné jsou i pro použití na problematickou pokožku, trpící například plísněmi, zejména pak plísněmi nehtů. Ženám napomáhají s léčbou vaginální mykózy.

Epsomská sůl obsahuje velké množství minerálů, především hořčíku a síry. V podobě koupele pomáhá snížit zadržování vody v těle a nadýmání břicha. Díky obsahu síranů má také značné detoxikační účinky, což jí činí vhodnou například pro koupel při kocovině. Zklidňuje bolesti nohou, snižuje otoky, odstraňuje pachy a zjemňuje suchou pokožku.

Kakaové máslo činí šumivky vhodnými pro suché a citlivé typy pokožky. Zklidňuje, zjemňuje a hydratuje pokožku.

Směs teplého koření v podobě vonné esence, ale také mleté skořice, tělo krásně prohřeje, uvolní napětí svalů a pomůže při bolesti kloubů či revmatismu. Skvěle působí proti pocitu studených nohou. Je vhodné i pro problematickou pokožku, trpící plísněmi, dermatitidou, ekzémy či akné. Podporuje detoxikaci organismu a zlepšuje náladu. Podporuje cirkulaci krve a snižuje tlak.

Složení: jedlá soda, kyselina citrónová, epsomská sůl, polysorbat 80, kakaové máslo, mletá skořice, vonná esence teplé koření (zázvor, koriandr, kardamom, lemongrass, vanilka, skořice)

Cena za jeden kus.

3347813
Komentáře (0)