Osvěžující citrusová sůl do koupele s citrónovou kůrou

329,00 Kč
S DPH

Osvěžující směs solí s citrusy a citrónovou kůrou je vhodná pro léčbu různých typů kožních onemocnění, léčbu bolesti kloubů a celkovou hydrataci a relaxaci pokožky a celého těla. Citrusy tělo krásně osvěží. Jsou vhodné pro mastnější pokožku, neboť stahují póry.

Počet
K dispozici

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Himalájská sůl obsahuje řadu minerálů jako je draslík, vápník, hořčík, sodík či fosfor, červené zbarvení jí dodává obsah oxidu železitého. Pomáhá absorbovat živiny a tím dodává tělu energii, podporuje zdravý spánek, oddaluje příznaky stárnutí, pomáhá také s regulací krevního tlaku.

Sůl z mrtvého moře je více koncentrovaná než jiné soli. Díky obsahu minerálů (hořčík, draslík, sodík, vápník, chlor, brom, jod) je velmi vhodná pro léčbu dermatologických či revmatických problémů jako jsou například ekzémy. Má také značné relaxační účinky a pozitivní vliv na nervový systém.

Epsomská sůl obsahuje velké množství minerálů, především hořčíku a síry. V podobě koupele pomáhá snížit zadržování vody v těle a nadýmání břicha. Díky obsahu síranů má také značné detoxikační účinky, což jí činí vhodnou například pro koupel při kocovině. Zklidňuje bolesti nohou, snižuje otoky, odstraňuje pachy a zjemňuje suchou pokožku.

Kala namak, indická sůl, je též označována jako černá himalájská sůl, neboť vzniká pomalým pražením himalájské soli s dřevěným uhlím. Díky obsahu síry a železa má specifickou barvu a vůni připomínající vejce. Je nedílnou součástí ajurvédské medicíny. Ochlazuje tělo, proto je vhodná pro letní měsíce. Vyznačuje se nižším obsahem sodíku, což je vhodné pro osoby trpící hypertenzí. Má pozitivní vliv na chudokrevnost, díky snadněji vstřebatelným formám železa Zmírňuje plynatost a celkově omlazuje tělo.

Směs citrusů má vynikající antibakteriální účinky. Je velmi vhodná pro mastnější pokožku. Pomáhá stahovat póry a tím zamezuje nadměrnému uvolňování mazu, také tělo krásně osvěží.

Složení: himalájská jedlá sůl, sůl z mrtvého moře, epsomská sůl, mořská sůl, kala namak indická sůl, citrónová kůra, vonná esence citrus burst (směs citrusů s bergamotem), kurkuma

Hmotnost: 500g

3347832
3 ks
Komentáře (0)