Povzbuzující eukalyptová sůl do koupele

329,00 Kč
S DPH

Povzbuzující směs solí s eukalyptem je vhodná pro léčbu různých typů kožních onemocnění, léčbu bolesti kloubů a celkovou hydrataci a relaxaci pokožky a celého těla. Eukalyptus je vhodný zejména pro mastnou a unavenou pokožku. Pomáhá při nachlazení.

Počet
K dispozici

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Himalájská sůl obsahuje řadu minerálů jako je draslík, vápník, hořčík, sodík či fosfor, červené zbarvení jí dodává obsah oxidu železitého. Pomáhá absorbovat živiny a tím dodává tělu energii, podporuje zdravý spánek, oddaluje příznaky stárnutí, pomáhá také s regulací krevního tlaku.

Sůl z mrtvého moře je více koncentrovaná než jiné soli. Díky obsahu minerálů (hořčík, draslík, sodík, vápník, chlor, brom, jod) je velmi vhodná pro léčbu dermatologických či revmatických problémů jako jsou například ekzémy. Má také značné relaxační účinky a pozitivní vliv na nervový systém.

Epsomská sůl obsahuje velké množství minerálů, především hořčíku a síry. V podobě koupele pomáhá snížit zadržování vody v těle a nadýmání břicha. Díky obsahu síranů má také značné detoxikační účinky, což jí činí vhodnou například pro koupel při kocovině. Zklidňuje bolesti nohou, snižuje otoky, odstraňuje pachy a zjemňuje suchou pokožku.

Eukalyptus je vhodný zejména pro mastnou a unavenou pleť. Působí hojivě, má protizánětlivé, antibakteriální, dezodorační a protiinfekční účinky. Pomáhá při boji s revmatismem a kožními nemocemi jako jsou plísně, kvasinky, infekce nebo akné. Do koupele je vhodný při nachlazení nebo také jako prevence nachlazení.

Složení: himalájská jedlá sůl, sůl z mrtvého moře, epsomská sůl, mořská sůl, silice eukalyptus, sušený špenát

Hmotnost: 500g

3347838
4 ks
Komentáře (0)