Zelený čaj - sůl do koupele

339,00 Kč
S DPH

Směs solí se zeleným čajem je vhodná pro léčbu různých typů kožních onemocnění, léčbu bolesti kloubů a celkovou hydrataci a relaxaci pokožky a celého těla. Díky zelenému čaji se z těla odplaví nežádoucí toxiny a pokožka bude krásně hebká.

Počet
K dispozici

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Himalájská sůl obsahuje řadu minerálů jako je draslík, vápník, hořčík, sodík či fosfor, červené zbarvení jí dodává obsah oxidu železitého. Pomáhá absorbovat živiny a tím dodává tělu energii, podporuje zdravý spánek, oddaluje příznaky stárnutí, pomáhá také s regulací krevního tlaku.

Sůl z mrtvého moře je více koncentrovaná než jiné soli. Díky obsahu minerálů (hořčík, draslík, sodík, vápník, chlor, brom, jod) je velmi vhodná pro léčbu dermatologických či revmatických problémů jako jsou například ekzémy. Má také značné relaxační účinky a pozitivní vliv na nervový systém.

Epsomská sůl obsahuje velké množství minerálů, především hořčíku a síry. V podobě koupele pomáhá snížit zadržování vody v těle a nadýmání břicha. Díky obsahu síranů má také značné detoxikační účinky, což jí činí vhodnou například pro koupel při kocovině. Zklidňuje bolesti nohou, snižuje otoky, odstraňuje pachy a zjemňuje suchou pokožku.

Zelený čaj obsahuje velké množství antioxidantů, enzymů, aminokyselin a dalších tělu prospěšných látek, jako je vitamin B, draslík či hořčík. Napomáhá uzdravení pokožky, odstraňování toxinů z kůže, zmatňujě jizvy a podporuje kožní elasticitu, a tím bojuje proti jejímu stárnutí.

Složení: himalájská jedlá sůl, sůl z mrtvého moře, epsomská sůl, mořská sůl, zelený čaj, vonná esence zelený čaj

Hmotnost: 500g

3347858
3 ks
Komentáře (0)