Budící rozmarýnová sůl do koupele

359,00 Kč
S DPH

Budící směs solí s rozmarýnem je vhodná pro léčbu různých typů kožních onemocnění, léčbu bolesti kloubů a celkovou hydrataci a relaxaci pokožky a celého těla. Rozmarýn působí na organismus jako životabudič. Je tedy vhodná zejména pro ranní koupel na probuzení.

Počet
K dispozici

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Himalájská sůl obsahuje řadu minerálů jako je draslík, vápník, hořčík, sodík či fosfor, červené zbarvení jí dodává obsah oxidu železitého. Pomáhá absorbovat živiny a tím dodává tělu energii, podporuje zdravý spánek, oddaluje příznaky stárnutí, pomáhá také s regulací krevního tlaku.

Sůl z mrtvého moře je více koncentrovaná než jiné soli. Díky obsahu minerálů (hořčík, draslík, sodík, vápník, chlor, brom, jod) je velmi vhodná pro léčbu dermatologických či revmatických problémů jako jsou například ekzémy. Má také značné relaxační účinky a pozitivní vliv na nervový systém.

Epsomská sůl obsahuje velké množství minerálů, především hořčíku a síry. V podobě koupele pomáhá snížit zadržování vody v těle a nadýmání břicha. Díky obsahu síranů má také značné detoxikační účinky, což jí činí vhodnou například pro koupel při kocovině. Zklidňuje bolesti nohou, snižuje otoky, odstraňuje pachy a zjemňuje suchou pokožku.

Rozmarýn dodává pokožce potřebnou výživu, zpevňuje ji a zjemňuje. Jeho přídavek do koupele má na tělo budící efekt, dodává mu energii, a tak se hodí spíše do ranních koupelí na probuzení.

Složení: himalájská jedlá sůl, sůl z mrtvého moře, epsomská sůl, mořská sůl, sušený rozmarýn, rozmarýnový esenciální olej, sušený špenát

Hmotnost: 500g

3347863
4 ks
Komentáře (0)