Sůl do koupele na prohřátí se skořicí

359,00 Kč
S DPH

Směs solí na prohřátí se skořicí je vhodná pro léčbu různých typů kožních onemocnění, léčbu bolesti kloubů a celkovou hydrataci a relaxaci pokožky a celého těla. Směs teplého koření tělo krásně prohřeje a zregeneruje pokožku.

Počet
K dispozici

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Himalájská sůl obsahuje řadu minerálů jako je draslík, vápník, hořčík, sodík či fosfor, červené zbarvení jí dodává obsah oxidu železitého. Pomáhá absorbovat živiny a tím dodává tělu energii, podporuje zdravý spánek, oddaluje příznaky stárnutí, pomáhá také s regulací krevního tlaku.

Sůl z mrtvého moře je více koncentrovaná než jiné soli. Díky obsahu minerálů (hořčík, draslík, sodík, vápník, chlor, brom, jod) je velmi vhodná pro léčbu dermatologických či revmatických problémů jako jsou například ekzémy. Má také značné relaxační účinky a pozitivní vliv na nervový systém.

Epsomská sůl obsahuje velké množství minerálů, především hořčíku a síry. V podobě koupele pomáhá snížit zadržování vody v těle a nadýmání břicha. Díky obsahu síranů má také značné detoxikační účinky, což jí činí vhodnou například pro koupel při kocovině. Zklidňuje bolesti nohou, snižuje otoky, odstraňuje pachy a zjemňuje suchou pokožku.

Směs teplého koření tělo krásně prohřeje, uvolní napětí svalů a pomůže při bolesti kloubů či revmatismu. Skvěle působí proti pocitu studených nohou. Je vhodné i pro problematickou pokožku, trpící plísněmi, dermatitidou, ekzémy či akné. Podporuje detoxikaci organismu a zlepšuje náladu. Podporuje cirkulaci krve a snižuje tlak.

Složení: himalájská jedlá sůl, sůl z mrtvého moře, epsomská sůl, mořská sůl, mletá skořice, vonná esence teplé koření (zázvor, koriandr, kardamom, lemongrass, vanilka, skořice)

Hmotnost: 500g

3347870
3 ks
Komentáře (0)