Relaxační sůl do koupele s růží a růžovým jílem

369,00 Kč
S DPH

Relaxační směs solí s růží a růžovým jílem je vhodná pro léčbu různých typů kožních onemocnění, léčbu bolesti kloubů a celkovou hydrataci a relaxaci pokožky a celého těla. Růže má regenerační účinky a pomáhá s vyhlazením vrásek.

Počet
K dispozici

 

Bezpečný nákup

 

Doprava zdarma nad 500,- Kč

 

Pomáháme Člověku v Tísni

Himalájská sůl obsahuje řadu minerálů jako je draslík, vápník, hořčík, sodík či fosfor, červené zbarvení jí dodává obsah oxidu železitého. Pomáhá absorbovat živiny a tím dodává tělu energii, podporuje zdravý spánek, oddaluje příznaky stárnutí, pomáhá také s regulací krevního tlaku.

Sůl z mrtvého moře je více koncentrovaná než jiné soli. Díky obsahu minerálů (hořčík, draslík, sodík, vápník, chlor, brom, jod) je velmi vhodná pro léčbu dermatologických či revmatických problémů jako jsou například ekzémy. Má také značné relaxační účinky a pozitivní vliv na nervový systém.

Epsomská sůl obsahuje velké množství minerálů, především hořčíku a síry. V podobě koupele pomáhá snížit zadržování vody v těle a nadýmání břicha. Díky obsahu síranů má také značné detoxikační účinky, což jí činí vhodnou například pro koupel při kocovině. Zklidňuje bolesti nohou, snižuje otoky, odstraňuje pachy a zjemňuje suchou pokožku.

Růže obsahuje velké množství silic. Má silné regenerační účinky, a proto se hodí především pro zralou a stárnoucí pokožku. Rozzařuje a tonizuje povadlou a zašedlou pleť. Zjemňuje pokožku a vyhlazuje drobné vrásky. Je vhodná ale i pro problematické typy pleti trpící akné, neboť má antibakteriální a dezinfekční účinky. Zmírňuje podráždění a alergické reakce.

Kaolinový růžový jíl má blahodárné účinky na kůži, neboť je velmi bohatý na minerály. Zklidňuje a čistí pokožku.

Složení: himalájská jedlá sůl, sůl z mrtvého moře, epsomská sůl, mořská sůl, kaolinový růžový jíl, extrakt z červené řepy, sušené okvětní plátky růže, vonná esence anglická růže

Hmotnost: 500g

3347877
3 ks
Komentáře (0)